Vyhľadávanie

rozšírené

Mena:

0 / 0 položiek

 • Tel.: +421 904 444 949
 • /
 • Poštovné 1.50
Anketa

Máme rozšíriť sortiment?

Ukázať výsledky

Odporučte nás

Domnievate sa, že by naše stránky mohli zaujímať niekoho z Vašich priateľov či známych?

Odporučte nás

Elektronická cigareta – skúsenosti užívateľov

 

 

Elektronická cigareta – skúsenosti užívateľov

 

 

Cigareta je super! Páči sa mi veľký výber aróm, ktoré môžem striedať. Kamaráti sa čudujú, skade ide stále taká pekná vôňa. Najradšej mám vanilkovú!

Mony, 19 rokov

Mám 50 rokov a nedávno som prekonal infarkt. Cigarety ma pohltili cca v 25-ke, keď sa u nás stali dostupnejšími. Ešte pred pol rokom som mal zvyk vyfajčiť aj 4 krabičky denne. Infarkt, ktorý som kvôli tomu pretrpel bol mojou najhoršou skúsenosťou v živote. Na internete som hľadal náhradu za klasické cigy, a natrafil som na vašu stránku. Po krátkej dobe sa mi podarilo znížiť príjem nikotínu o viac než polovicu. Cítim sa lepšie a verím, že onedlho sa mi vďaka tomuto zázraku podarí prestať úplne

Jozef, Sládkovičovo

Pracujem ako masérka a moji klienti sa často sťažovali za cigaretový zápach ktorý cítili z môjho oblečenia. Nosím síce pracovný odev, ale cez prestávky si zvyknem vonku zapáliť. Klientov mi kvôli tomu začala preberať iná kolegyňa. Povedala som si, že prestanem. Po viacerých neúspešných pokusoch som ale natrafila na elektronickú cigaretu, ktorá všetko vyriešila. Cítim sa nabitá energiou, ktorú môžem naplno vkladať do mojej práce.

Hanka, 25, Bratislava

Udržujem si zdravý životný štýl, cvičím jogu a veľa meditujem. Mala som však jeden nechutný zvyk, a to boli 3 cigarety denne. Nedokázala som si ich odoprieť, pretože patrili k môjmu každodennému rituálu. Vyskúšala som rôzne nikotínové žuvačky, náplasti, ale nič sa so mnou nedialo. Manžel raz doniesol leták na ktorom boli popísané fakty o elektronických cigaretách. Zaujalo ma to a na internete som hneď natrafila na váš e-shop. Kúpila som si zatiaľ najlacnejšiu variantu a mentolovú arómu. Po dlhšom čase určite vyskúšam aj iné druhy.

Inga, 42 rokov 

Kúpil som ju synovi. Som rád že ju používa, a že konečne dostal rozum a žije zdravšie. 

Milan P., 56 rokov

Objednal som si tú elektronickú cigaretu s nadšením, ale nejak si na ňu neviem zvyknúť. Kamaráti si zvykli už po týždni, ale ja ani po mesiaci. Skúšam to ďalej. Stále však fajčím aj klasické cigy, to je možno tá chyba.

Anonym

Kúpil som priateľke. Vadil mi dym, ktorým jej páchli vlasy, aj oblečenie. Ja som nefajčiar. Myslel som, že sa urazí, ale nakoniec bola rada. S elektronickou cigaretou sa cíti viac žensky, lebo tá tyčinka je taká elegantná. Ani jej už z toho nežltnú zuby a nechty. A dym vonia po čokoláde.

Adam Sládek, 25 rokov, Rožňava

 

Prevádzkovateľ

 • verne slovakia, s.r.o.
  Páričkova 18
  821 08 Bratislava
  IČO: 46396802
  DIČ: 2023364464
Orgánom dohľadu nad poskytovaním služieb informačnej spoločnosti prostredníctvom elektronických zariadení vykonáva Slovenská obchodná inšpekcia so sídlom Prievozská 32, Bratislava
Novinky e-mailom

Vložte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách a výhodných akciách.

Vložením registrovaného e-mailu novinky odhlásite.