Neváhajte nás kontaktovať na bezplatnej infolinke 0800 221 170
Veľkoobchodný predaj elektronických cigariet

Registrácia do veľkoobchodu tu

 

Hľadáte silného partnera pre bezproblémový veľkoobchod? Sme jednotkou na trhu v česko-slovenskom regióne, vďaka čomu Vám vieme zaručiť vždy včasné dodanie tovaru, dostupnosť najnovších produktov a tovar legislatívne pripravený podľa zákona č. 89/2016 Z.z.

 

Sme oficiálnym distribútorom značiek Joyetech, LIQUA, Dekang, Cosmic Fog, The Fuu, FlavourArt, Big Mouth, SMOKtech, Kanger, Aspire, Geekvape a mnohých ďalších.

 

Pokiaľ hľadáte partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť a s ktorým váš biznis bude rásť, ste na správnej adrese.

 

Ako sa prihlásiť do veľkoobchodu? Pokiaľ ste už registrovaní do veľkoobchodu (a vaša registrácia je aktívna), stačí sa prihlásiť pomocou odkazu Prihlásenie vpravo hore.

 

Registrácia do veľkoobchodu – Veľkoobchodný odber ponúkame všetkým predajcom e-cigariet a príslušenstva. Pokiaľ ešte nie ste vo veľkoobchode registrovaní, môžete pokračovať tu.

 

V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.

Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem